Nyheter – mars 2024
Nyheter – september 2023
Nyheter – januari 2023
Nyheter – november 2022
Nyheter – februari 2022
Nyheter – juli 2021
Nyheter – juni 2021
Nyheter – april 2021
Nyheter – februari 2020
Nyheter – januari 2020

Tack alla medlemmar!

Publicerad onsdag 29 apr 2020, 15:05

Coronapandemin bara fortsätter och drabbar många familjer, även inom vår förening. Det är därför en tung tid på många sätt och vi kan, som ni ser under fliken Verksamhet....,.inte fullfölja vår verksamhetsplan ännu men jag redogör varje månad för läget. Jag som ordförande och alla vi i styrelsen hoppas självklart att pandemin skall läka ut och att vi i föreningen skall kunna återuppta möten och träffar, så fort som möjligt. Till dess vill jag emellertid tacka alla våra medlemmar för tålamodet och alla medlemsavgifter som redan kommit in.

Ha en riktigt trevlig Valborgshelg även om den blir i liten skala i år.

Hjärtliga hälsningar Tove

  Den här webbplatsen använder cookies för att alla funktioner och tjänster ska fungera, samt förbättra användarvänligheten.